Standart

Çeşitli kimyasalların güvenle doldurulup taşınabileceği uluslararası güvenlik standartlarına uygun bigbaglerin üretiminin yapıldığı üretim alanıdır.

Standart Big Bag’ler müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda 500kg ‘dan 2000kg doldurma kapasitesine kadar 5:1 ve 6:1 güvenlik katsayılı olarak bağımsız test laboratuvarlarından alınan sertifikalara sadık kalınarak üretilirler.

GÜVENİLİR HİZMET

Sıcak kesim

Kırılmaz cam ve lambalar

Kontrollü iğne ve metal eşya kullanımı

Pest kontrol

Vakum kontrol

Işıklı masa kontrolü

Avantajları:

Uluslararası gıda regülasyonlarına %100 uyum.

İstenmeyen yabancı madde riskini önleyici, dış şartlardan, kokulardan koruyucu ambalaj.

Uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip ürünler.

Temiz üretim

Amaca uygun istenen dizaynda bigbag’ lerin oluşturulmasında farklı dikiş teknikleri ve buna bağlı farklı dikiş makinaları kullanılmaktadır.

Endüstrimizin gereklilikleri doğrultusunda hazırlanmış tam otomatik, bilgisayar programlı dikiş makinaları ile üretim yapılmaktadır. İnsan yoğun bir üretim sektörü olması nedeni ile kaliteyi belirleyecek en büyük unsur özellikle dikiş sürecinde tecrübeli personelin istihdamının sağlanmasıdır, sektör içinde özellikle kalitemiz ile anılmamızın en büyük sebebi bu konuya verdiğimiz önemdir.

Her endüstriden müşteriye doğru ve kaliteli ürünü sunmak adına firma içi sürekli eğitim anlayışı ve alanında uzman dikiş ustaları ile standart üretim, temiz üretim ve temiz oda üretimleri gerçekleştirmekteyiz.

Temiz oda

İnsan sağlığı için en hassas ürünlerin üretildiği farma (ilaç) ve Gıda (süt tozu vb.) sektörlerine yönelik bigbag’ leri bünyemizdeki Temiz Oda’ da üretmekteyiz. Müşterilerimizin istek ve gerekliliklerini karşılamak için Temiz Oda için teknoloji, kapasite, kalite ve insana yönelik yatırımlarımız her daim sürmektedir.

Özel hava filtreleri ve hava sıcaklığını belli bir seviyede stabil tutan ileri teknoloji sistemlerle, suya, asite, alkaliye ve benzeri etkenlere direnci yüksek olan Epoksi zemini ile, hijyen ve temiz oda üretim uygulamaları konularında eğitimli personeliyle ve konteminasyon riskini ortadan kaldıran özel hava basınçlı temizlik teknolojisi ile Cesur ambalaj Temiz oda üretiminde sektörünün öncüsü olup dünyanın en büyük Farma ve Gıda üreticilerinin ana tedarikçisidir.