Kalite Felsefemiz

Ürün ve hizmet kalitemizi müşterilerimizden aldığımız yapıcı eleştirilere paralel olarak tarafsız denetim firmalarından aldığımız sürekli destekle arttırıp müşteri memnuniyetini her koşulda ve çalışanlarımızı da içine alan her zaman “daha iyi kalite” anlayışıyla en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Kalitede sürekliliği sağlamak için laboratuvarlarımızda detaylı ürün testleri yapar ve endüstrinin güncel standartlarını yakından takip ederiz.

Giriş kalite kontrol

Bitmiş ürünün aynı, sürdürülebilir kalitede olmasını sağlamak için kullanılacak ürünün kalitesi kadar önemli olan bir diğer nokta da sürecin tamamında kullanılan ve sürekliliği sağlayan kontrol metotlarıdır. Cesur’ da eksiksiz müşteri memnuniyetini güvence altına almak için, kalite prosedürleriyle tam izlenebilirliği sağlanan ürünlerimizi sürekli eğitimden geçen deneyimli üretim ve kalite personelimizle aralıksız kontrole tabi tutuyoruz.

Uluslararası düzenlemelere uyum

Kullanılan tüm ürünlerin gıdaya uygun (EC No 1935/2004, EC No 2023/2006, EU 10/2011 ve güncellemeler), geri dönüştürülebilir ve doğaya tam uyumlu olmasına azami dikkat ediyoruz. Sektörümüzü ilgilendiren tüm uluslararası düzenlemeleri ilgili kuruluşlara üyeliklerimiz aracılığıyla yakından takip edip herhangi bir değişiklik olması halinde güncel olarak adapte olabiliyoruz. Güncel düzenlemelere uyumumuzu lütfen sorunuz.