Kimyasal

Kimyasal ürünlerin depolanması ve taşınmasında kullanılan big bag’ler için dayanıklılık, güvenlik ve yüksek performans sadece doldurulan ürünün değil, sürece dahil olan insan faktörünün güvenliği açısından da vazgeçilmezdir. Başarılı ve tatminkâr sonuç için ürünün özellikleri ve gerekliliklerine uygun big bag tipinin ve dizaynının belirlenmesi çok önemlidir. Bu nedenle tam entegre üretim tesislerimizde; ekstrüzyon makinemiz, ultrasonic ve sıcak kesim ekipmanlarımız, Q-Bag modelimiz için Net ve Çit panel ekipmanlarımızın yanı sıra tesis içindeki Laboratuvar, Araştırma-Geliştirme bölümlerimiz, UN ve Elektrostatik enerji test birimlerimiz ile kimyasal endüstrisinin teknik ve düzenleyici şartlarını karşılayarak ve zorunlu yönetmeliklere uyarak eşsiz paketleme çözümleri sunmaktayız. Kalite ve güvenliği ön planda tutan kapsamlı üretim imkânlarımız yanı sıra dünyanın sayılı bağımsız test kuruluşları tarafından da akredite olup, bu kurumlar tarafından verilen sertifikalar ile üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

FARMA

Farma ürünlerinin depolanması ve taşınmasında, üretildikleri şartlarla paralellik sergileyen, her tür riskten arındırılmış, yüzde yüz temiz şartlarda üretilmiş, emniyetli ambalaj malzemelerinin kullanımı esastır. Sıfır yabancı madde riski ve dış etkenlere karşı yüzde yüz koruma sağlamak amacıyla, bünyemizde HACCP ve BRCGS-PM şartlarını karşılayan, önleyici prosedürler ve üst düzey kontrol önlemlerinin tecrübeli ve donanımlı üretim ve kalite kontrol personeli tarafından sıfır tavizle gözetildiği bir temiz oda üretim alanımız mevcuttur. Farma Sektörü için tam entegre üretim tesislerimizde; ekstrüzyon makinemiz, özel hava basınçlı temiz odalarımızda, paslanmaz çelik ekipmanlarımız, ultrasonic ve sıcak kesim ekipmanlarımız, metal algılama ekipmanları ve çeşitli özel katmanlı bariyer naylonların yanı sıra tesis içindeki Laboratuvar, Araştırma-Geliştirme bölümlerimiz, UN ve Elektrostatik enerji test birimlerimiz ile Farma endüstrisinin teknik ve düzenleyici şartlarını karşılayarak ve zorunlu yönetmeliklere uyarak eşsiz paketleme çözümleri sunmaktayız.

Mineraller ve Yem

Mineral ve hayvan yemlerinin depolama ve taşınmasında kullanılan big bag’lerin üretiminde müşterilerimiz için kullanım kolaylığı ve tasarım kadar maliyetin de önemini göz önünde bulundurmakta ve en uygun şartlarda çözüm önerileri sunmayı öncelik olarak benimsemekteyiz. Mineral ve Hayvan yemi Sektörü için tam entegre üretim tesislerimizde; ekstrüzyon makinemiz, ultrasonic ve sıcak kesim ekipmanlarımız, metal algılama ekipmanları yanı sıra tesis içindeki Laboratuvar, Araştırma-Geliştirme bölümlerimiz, UN ve Elektrostatik enerji test birimlerimiz ile Mineral ve Hayvan yemi endüstrisinin teknik ve düzenleyici şartlarını karşılayarak ve zorunlu yönetmeliklere uyarak eşsiz paketleme çözümleri sunmaktayız.

Gıda

Gıda ürünlerinin taşınması ve depolanmasında, kullanılacak ambalajın temizliği kadar kalite, tazelik vb kayıplara neden olabilecek dış etkenlere karşı koruyuculuğu da önem taşımaktadır. Gıda güvenliği esası ve HACCP şartlarına göre düzenlenen temiz üretimimiz, sıkı üretim ve kalite kontrol önlemleriyle en üst kalitede ürünler sağlamaktadır. Gıda Sektörü için tam entegre üretim tesislerimizde; ekstrüzyon makinemiz, özel hava basınçlı temiz odalarımızda, hava verme ve vakum makinelerimiz, ışıklı denetim masalarımız, paslanmaz çelik ekipmanlarımız, ultrasonic ve sıcak kesim ekipmanlarımız, metal algılama ekipmanları ve çeşitli özel katmanlı bariyer naylonlar yanı sıra tesis içindeki Laboratuvar, Araştırma-Geliştirme bölümlerimiz, ve gıda endüstrisinin teknik ve düzenleyici şartlarını karşılayarak ve zorunlu yönetmeliklere uyarak eşsiz paketleme çözümleri sunmaktayız.

Madencilik

Madencilik demir, uranyum, kireçtaşı, kömür, potasyum, kaya tuzu, elmas vb. değerli madenlerin yanında dünyadaki tüm madenlerin yeraltından çıkarma işlemidir. Bigbag endüstriyel ambalajımızın madencilik operasyonlarındaki uygulamalara uygun kural ve yönetmelikler ile benimseneceğine inanıyoruz.